HÍREK

2017. 10.

Néhány hasznos recept a megmaradt pékipari termékek felhasználásához.

2017. 09.

Sándor Zoltán a Kőbányai Széchenyi István Magyar-Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola igazgatója, az Újhegy 2000 Alapítvány alapítója a Down Alapítvány támogatója, barátja évek óta.

2017. 09.

Hagyományosan, szeptember 8-án, immár 3. alkalommal került megrendezésre a Down Alapítvány Rehabilitációs és Sportcentrumában Országos Ergométer Versenyünk, melyet fogyatékos gyermekek, fiatalok és felnőttek részére szerveztünk.

Szerencsére az első évtől kezdve nagy volt az érdeklődés a versenyünk iránt. A tavalyi évhez képes ismét nőtt a nevezettek száma és két új csapatot is köszönthettünk.

2017. 09.

The Hungarian Down Foundation terminated a small but difficult step related to the former MOTE Project (My Opinion My Vote from 2008-2010).

After the MOTE Project has been finished, we had elections here in Hungary.