Videó-hírmagazin

2018. 09.

Augusztusi kiemelt hírünkben Magyari Tímeával, a lakóotthonok vezetőjével készült riport az önálló életről, támogatott lakhatásról.

Nézzék meg augusztusi Hírmagazinunkat is!

2018. 09.

Elkészült az augusztusi Videó-hírmagazin, melynek műsorvezetője Szilvási Márton.

Témák:

2018. 08.
2018. júliusi kiemelt hírünk a ValueAble nemzetközi projekt keretében Milánóba utazó két fiatal hölgyről szól. A projekt célja, hogy előmozdítsa a vendéglátóiparban az értelmi fogyatékos munkavállalók elhelyezkedését. Két ügyfelünk, Ági és Szandra 3 hetet töltött a milánói Hotel Meliában szakmai gyakorlaton.
2018. 08.
Második, 2018. júliusi Hírmagazinunk műsorvezetője Janzsó Cecília. Az adás 5 témát köré épül.
2018. 08.
2018. júniustól minden hónapban jelentkezni fogunk egy videó-hírmagazinnal, ami a Down Alapítvány életét és aktualitásait mutatja be. A hírmagazint Szirmai Norbert készíti ügyfeleink segítségével. Az első adás egyfajta próbaadás, melynek műsorvezetője Perjési Péter.
2018. 09.

Nézzék meg augusztusi Hírmagazinunkat is!

Témák: