Videó-hírmagazin

2018. 11.

Októberi kiemelt hírünkben folytatjuk ügyfeleink nyílt munkaerőpiacon történő elhelyezésének témáját. A riportban beszámolót láthatunk a "Megváltozott munkaképességű személyek nyílt munkaerőpiaci foglalkoztatása" címmel megrendezett konferenciánkról.

Nézzék meg októberi Hírmagazinunkat is!

2018. 11.

Elkészült az októberi Videó-hírmagazin, melynek műsorvezetője Szabó Alexandra.

2018. 10.

Szeptemberi kiemelt hírünkben ügyfeleink nyílt munkaerőpiacon történő elhelyezéséről készült riport Kiss-Tóth Petra pszichológussal és Todor Tímea ügyfelünkkel. A riportban beszámolót hallhatunk a Caviar & Bull Étterem marketing és projektvezetőjétől, Szigeti Kristóftól.

Nézzék meg szeptemberi Hírmagazinunkat is!

2018. 10.

Elkészült a szeptemberi Videó-hírmagazin, melynek műsorvezetője Hídvéghi Zoltán.

2018. 09.

Augusztusi kiemelt hírünkben Magyari Tímeával, a lakóotthonok vezetőjével készült riport az önálló életről, támogatott lakhatásról.

Nézzék meg augusztusi Hírmagazinunkat is!

2018. 09.

Elkészült az augusztusi Videó-hírmagazin, melynek műsorvezetője Szilvási Márton.

2018. 08.
2018. júliusi kiemelt hírünk a ValueAble nemzetközi projekt keretében Milánóba utazó két fiatal hölgyről szól. A projekt célja, hogy előmozdítsa a vendéglátóiparban az értelmi fogyatékos munkavállalók elhelyezkedését. Két ügyfelünk, Ági és Szandra 3 hetet töltött a milánói Hotel Meliában szakmai gyakorlaton.
2018. 08.
Második, 2018. júliusi Hírmagazinunk műsorvezetője Janzsó Cecília. Az adás 5 témát köré épül.
2018. 08.
2018. júniustól minden hónapban jelentkezni fogunk egy videó-hírmagazinnal, ami a Down Alapítvány életét és aktualitásait mutatja be. A hírmagazint Szirmai Norbert készíti ügyfeleink segítségével. Az első adás egyfajta próbaadás, melynek műsorvezetője Perjési Péter.
2018. 11.

Nézzék meg októberi Hírmagazinunkat is!

2018. 11.

Elkészült az októberi Videó-hírmagazin, melynek műsorvezetője Szabó Alexandra.

2018. 10.

Nézzék meg szeptemberi Hírmagazinunkat is!

2018. 09.

Nézzék meg augusztusi Hírmagazinunkat is!