RÓLUNK ÍRTÁK

Médiamegjelenések a Művészet az emberért című kiállítás megnyitójáról
2019. április 4-én (csütörtökön) 17 órakor nyílt a Művészet az emberért című kiállítás az ELTE TÁTK szociális munka tanszékén, ahol a Down Alapítvány fotóterápiás műhelye a Frida Kahlo projekt képeivel szerepel. A kiállítás megnyitójáról több riport is látható, hallható volt.
Meglepetés - Cili és Marci
A Meglepetés c. magazinban megjelent Ványik Dóra cikke, melyben bemutatja két Down-szindrómás pár történetét. Az egyik pár Cili és Marci, akik a Down Alapítvány ügyfelei.
The Hungarian Down Foundation introduces itself
Az EDSA hírlevelében megjelent a Down Alapítvány bemutatkozása.
SZÜLŐSEGÍTŐ SZOLGÁLTATÁSOK
Egy édesanya a Gondozóházról
Joe édesanyja a Gondozóház facebook oldalán osztotta meg gondolatait.
Budai Irgalmasrendi Kórházban dolgozó orvosok jelesre vizsgáztak
Az esküvőjét tervezi a fiatal pár
Bekerültünk a hot! valóságba! Keress bennünket a hot! Magazin, 2017/13 Március 30 Április 5. számában!
Levél a Zágrábi egyik lakójának édesanyjától
Csongor édesanyja levelet írt Kutasi Éva Csilla vezető gondozó számára, melyben megköszöni hogy az Alapítvány szolgáltatásainak segítségével fia teljes és boldog életet élhet.
Téves diagnózis miatt akartak az orvosok Balázzsal végezni
Édesanyja akaraterejének köszönheti a most tíz hónapos Balázs, hogy világra jöhetett. A kisfiúról 12. hetes magzati korában az orvosok vérvizsgálatot követően mondták ki, Down-szindrómás. Édesanyját, Emesét több orvos próbálta rávenni, vetesse el a gyermeket.