induló képzés

Alternatív lakhatás, támogatott lakhatás, szolgáltató centrumok irányítása 2024

Az Értelmi Fogyatékosok Fejlődését Szolgáló Magyar Down Alapítvány

képzést indít

Alternatív lakhatás, támogatott lakhatás, szolgáltató centrumok irányítása témában.

A képzés célcsoportja és általános célja a vezetői menedzsment, szakdolgozók felkészítése az alternatív-, támogatott lakhatás, szolgáltató centrumok irányításában.

Alternatív lakhatás, támogatott lakhatás, szolgáltató centrumok irányítása 2023 ŐSZI

Az Értelmi Fogyatékosok Fejlődését Szolgáló Magyar Down Alapítvány

képzést indít

Alternatív lakhatás, támogatott lakhatás, szolgáltató centrumok irányítása 2023

Az Értelmi Fogyatékosok Fejlődését Szolgáló Magyar Down Alapítvány képzést

indít

Sorstárs-segítők képzése

Képzési felhívás veleszületett rendellenességgel világra jött gyermeket nevelő szülők részére

Sorstárs Segítők Képzése – BUDAPEST

A képzési program akkreditációs számaT-05-028/2015

A képzéssel 30 kreditpont szerezhető.

A képzés óraszáma: 30 óra

Testvértréning

A Down Alapítvány a két előző sikeres testvértábor után 2015-ben ismét testvértréninget szervez. Olyan 6 évesnél idősebb gyerekek, illetve fiatalok jelentkezését várjuk, akiknek Down-szindrómás vagy egyéb értelmi fogyatékos testvérük van. A tréningen kiscsoportos, intenzív probléma-feldolgozó és -megoldó csoporttréningek lesznek – természetesen játékos formában – pszichológus vezetésével.

Helyszín az Alapítvány balatonaligai nyaralója.  (http://www.downalapitvany.hu/node/448)