akkreditált

Alternatív lakhatás, támogatott lakhatás, szolgáltató centrumok irányítása 2024

Az Értelmi Fogyatékosok Fejlődését Szolgáló Magyar Down Alapítvány

képzést indít

Alternatív lakhatás, támogatott lakhatás, szolgáltató centrumok irányítása témában.

A képzés célcsoportja és általános célja a vezetői menedzsment, szakdolgozók felkészítése az alternatív-, támogatott lakhatás, szolgáltató centrumok irányításában.

Alternatív lakhatás, támogatott lakhatás, szolgáltató centrumok irányítása 2023 ŐSZI

Az Értelmi Fogyatékosok Fejlődését Szolgáló Magyar Down Alapítvány

képzést indít

Alternatív lakhatás, támogatott lakhatás, szolgáltató centrumok irányítása 2023

Az Értelmi Fogyatékosok Fejlődését Szolgáló Magyar Down Alapítvány képzést

indít

Alternatív lakhatás, támogatott lakhatás, szolgáltatási centrumok irányítása

A Down Alapítvány akkreditált képzést indít Támogatott lakhatás témakörben.

Menedzserek részére az "Alternatív lakhatás, támogatott lakhatás, szolgáltatási centrumok irányítása" című képzésünket ajánljuk, melynek indulása:

2021.04.17. 9-15 óráig a 1111 Lágymányosi utca 15.
A Down Alapítvány Foglalakoztatási Cenrumában