I. CSŐSZ FUTÁS

A Sokk Egyesület hagyományteremtő céllal rendezi meg az I. CSŐSZ FUTÁS - jótékonysági futóversenyt Kőbányán, amelynek bevételét a Down Alapítvány Zágrábi utcai intézményének ajánlották fel a szervezők, több kőbányai szervezet közül kiválasztva.

A jótékonysági futás időpontja 2021. október 16. 11:00 óra. - Óhegy-park futókör.

A rendezvényen a Down Alapítvány Zágrábi Gondozóháza lakóinak egy része is részt vesz, teljesítve a jótékonysági futóverseny 600 m-es távját, valamint ha az időjárás is megengedi, kézműves termékeik széles kínálatával is ott lesznek a rendezvényen.

A jótékonysági futóverseny bevételét egy új, vagy újszerű gépkocsi vásárlására fordítják, amelyhez számítanak az Önök támogatására is.

Ismerjék meg a Gondozóházat, nézzék meg az oldalukat, tekintsenek bele a munkájukba, amelyek kivitelezése gyakran elképzelhetetlen lenne autóik nélkül:

A futóverseny bővebb részleteit a mellékelt plakáton érhetik el.