Mentálisan Akadálymentes Közlekedés konferencia

2015.05.29-én került megrendezésre a Mentálisan Akadálymentes Közlekedés projektzáró workshopja. A rendezvényen  részt vettek az együttműködő cégek képviselői, az alapítvány munkatársai és gondozottai. Dr. Gruiz Katalin, a Down Alapítvány elnöke nyitotta meg a konferencia záróeseményét.  A rendezvény vidám hangulatát a programban meghirdetett előadásokon kívül a Down-szindrómás és értelmi  fogyatékos emberek önkéntes beszámolója színesítette, bemutatva az önálló közlekedéssel kapcsolatos élethelyzeteket és megoldásokat. Aktív részvétellel és színvonalas előadásokkal zárult a rendezvény.

A Konferencia első előadója Gruiz Katalin
Gruiz Katalin a közlekedési projekt kontextusáról beszél
Az önálló élethez elengedhetetlen a közlekedés - mondta az előadó
Kucsics Katalin az önállóan élőket kiszolgáló Szolgáltató Központ szerepéről beszélt